
Прочетен: 3603 Коментари: 0 Гласове:
Последна промяна: 29.06.2023 17:57


Както знаете, американците много обичат да "блестят" с оръжията си, включително ракетите. Сякаш намеквайки, че не си струва да се състезавате с тях.
Техните ядрени „зъби“, разбира се, са впечатляващи, но те просто не вземат предвид едно просто нещо: те могат да бъдат нокаутирани.
За какво са мислили нашите западни „партньори“, когато се опитаха да разположат базите си навсякъде и да набутат злополучните си ракети? Така че защо не седят удобно? Имаме силен и отрезвяващ отговор. Опитите им са абсолютно безполезни.
Всички знаят за нашия Циркон от 2016 г., в същото време информация за него започна да се появява във всички медии.По това време военни и технически експерти предполагат, че "Циркон" е заменил съветската противокорабна ракета П-700 "Гранит".
Но има огромна разлика: Цирконът е хиперзвуков, което означава, че изискванията към него са съвсем различни, приложението също е различно.
Сега вече не е тайна, че нашата ракета може да поразява не само надводни цели, но и наземни.
Ракетата е в състояние да развие просто колосална скорост и да преодолее повече от хиляда километра.Циркон, в допълнение към първокласните си характеристики, има едно съществено предимство: той може да бъде поставен на съществуващите пускови установки, от които може да се изстрелва Калибър.
Тоест "Циркон" ще изглежда страхотно както на руските подводници, така и на надводните кораби. Този фактор ви позволява да спестите много.
Както бе споменато по-горе, Циркон е хиперзвукова технология. Следователно да се прехване ракета, летяща с такава висока скорост, е нещо от сферата на фантастиката.
Затова американците и техните поддръжници трябва да бъдат по-внимателни и последователни. Времето за полет от момента на изстрелването ще отнеме, е, максимум 10 минути, толкова много ще имат за неуспешни опити да свалят ракетата и да помислят за всичките си действия в живота.
Дори за тези 10 минути системите им да успеят да засекат нещо, няма на какво повече да разчитат. Прехващането му, както казах, е просто нереалистично.
"Циркон" е в състояние просто да "троши" поне ПРО, поне ПВО. Няма да има щит, само горчиво осъзнаване и обратно броене.Разбира се, наличието на такова страхотно оръжие не плаши малко целия Запад и го кара да избие в студена пот.
Но трябва да разберете, че ние не сме терористи и не сме маниаци, ние не сплашваме само за да стане страшно. Правим това, за да може целият Запад да помисли сто пъти, преди да направи агресивна стъпка към Русия.
Най-тъпото е, че такива бързи ракети бяха отговор на желанието на американците да се доближат до Москва. Ако ударят в рамките на 12 минути, ние ще отговорим след максимум 10 минути.
Какво следва от това? Няма нужда да скачате по - високо от главата си в неприятното си желание да „напрегнете мускулите си“. Винаги има възможност нечии "мускули" да са много по-големи, тогава трябва да се тресете от страх.
Зомбоящик
В САЩ предложиха опасен начин за прихващ...
Руснаците правят подводен еквивалент на ...

2. Страшните истини - духовни, ДНК, синя кръв - евреи, араби, индуси, китайци.
3. Основното генетично различие между трите раси са пръстовите отпечатъци
4. Заземяването лекува възпалителните процеси
5. Мусорна ДНК. Холограма на плода. Педента на ДНК.УЗИ.
6. Душата, нейната генетика, потомците ни.
7. Връзката между българи и шумери
8. Реинкарнацията и генетиката
9. Раждането на тракийската азбука
10. На земята живеят четири вида човек
11. ГЕНЕТИЧНИЯТ АНАЛИЗ В ТЪРСЕНЕ НА ИСТИНАТА ЗА ЕТНИЧЕСКИЯ ПРОИЗХОД НА ДРЕВНИТЕ И НАСТОЯЩИ БЪЛГАРИ
12. Американските бомби с обеднен уран
13. Лицензиран расолог - Вл. Авдеев
14. Енергоновата система на кръвта
15. Руският език не е руски, а български
16. Подслушват ли телефона ви?
17. Българският език - езикът на първите хора!
18. КОВИД - 19 и старите лекари
19. Хидра 1 и Хидра 2 - рак
20. Ябълков оцет - мастер клас
21. Истината за атеросклеротичните плаки и гъбичките
22. Уникален артефакт от Сибир, който принуди учените да преразгледат историята на древния свят
23. Мусорната ДНК се оказва критична за видообразуването
24. Д - р Райън Коул , патоанатом - ваксините са токсини
25. В България е създадена най - ранната писменост в света https://www.youtube.com/watch?v=q2TRX1vkCFg
26. Без САЩ комунизма нямаше да се роди
27. Болкотерапия чрез молитвена поза
28. Акад. Васил Николов: Носим гени на 8 000 години
29. Целта на Ковид - тестовете е да се краде ДНК
30. Интересен случай за рака..